| نام تجاری: | GS |
| شماره مدل: | H401 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100 |
هواپیماهای بدون سرنشین چند روتر درجه صنعتی با ساخت فیبر کربن Toray 3K، طراحی شده برای کاربردهای حرفه ای که نیاز به ظرفیت بار سنگین و استقامت طولانی پرواز دارند.
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| مواد بدن | فیبر کربن 3K |
| فرآیند تولید | قالب دهی با دمای بالا و فشار بالا |
| ضخامت محفظه | 0.6mm معمولی |
| وزن پرونده | 1.5 کیلوگرم |
| وزن شاسی + تجهیزات قدرت | 4.5 کیلوگرم |
| فاصله چرخ | ۱۲۰۰ میلی متر |
| اندازه گسترش | 1320mm*1200mm*470mm |
| اندازه تاشو | 460mm*420mm*470mm |
| اندازه محفظه باتری | 205mm*135mm*90mm |
| بار توصیه شده | 3 تا 5 کیلوگرم |
| عمر بدون بار | > 70 دقیقه |
| ظرفیت حامل پوسته | ۶۰ کیلوگرم |
| تحمل بار 3 کیلوگرم | > 60 دقیقه |
| تیغه مناسب | 22 تا 24 اينچ |
| دمای کار | -20°C تا 60°C |
| سرعت پرواز | 15 متر در ثانیه |
اين هواپيماي بدون سرنشين درجه صنعتي براي کاربردهاي حرفه اي سخت طراحی شده که شامل: