| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | 5020 IPE V3 205KV |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| RPMNV | 205 KV |
| Geen belastingstroom | 1.2A/20V |
| Motorgewicht | 290 g |
| Maximale stroom | 40.7 A |
| Maximale stuwkracht | 8 kg |
| Aanbevolen ESC | MAD AMPX 60A (5-14S) |
| Nominale spanning | 12S-lipobatterij |
| Gewicht van het product in dozen | 466 g (110 x 110 x 50 mm) |
| Maximaal vermogen | 1905W |
| Aanbevolen schroeven | 16x8.017x10.018x8.0 |
| Gewicht bij opstijgen met een enkele rotor | 2 kg ~ 3 kg |
De 5020 IPE V3 Brushless DC Motor MAD met 205KV is de voorkeuroplossing voor VTOL-vliegtuigen in het bereik van 2,5 tot 3,5 kg.hexacopters, en multirotor drones met vergelijkbaar opstijggewicht, waardoor het perfect is voor inspectie, kartografie en landmeting op lange afstand.
Ja, we kunnen uw logo afdrukken op het product.
De monsters zijn meestal binnen 7 dagen gereed (10-20 dagen voor OEM/ODM-orders).
Regelmatige bestellingen worden binnen 15 dagen verzonden; OEM/ODM bestellingen binnen 25-45 dagen (afhankelijk van de hoeveelheid).
Geen MOQ voor groothandel (1 stuk aanvaard), inclusief OEM/ODM.
LC of TT 100% betaling.
We kiezen altijd de meest economische en veilige verzendoptie.
Vervangingen moeten binnen 7 dagen na ontvangst worden aangevraagd.