| صفت | ارزش |
|---|---|
| RPMNV | 205 کیلو ولت |
| بدون جریان بار | 1.2A/20V |
| وزن موتور | 290 گرم |
| حداکثر جریان | 40.7 A |
| حداکثر رانش | 8 کیلوگرم |
| ESC توصیه شده | MAD AMPX 60A (5-14S) |
| ولتاژ اسمی | باتری لیپو 12S |
| وزن جعبه محصول | 466 گرم (110 × 110 × 50 میلی متر) |
| حداکثر توان | 1905 وات |
| پروانه های توصیه شده | 16x8.0، 17x10.0، 18x8.0 |
| وزن برخاست تک روتور | 2 کیلوگرم تا 3 کیلوگرم |
5020 IPE V3 Brushless DC Motor MAD با رتبه 205KV راه حل برق ترجیحی برای هواپیماهای VTOL در محدوده 2.5-3.5 کیلوگرم است. این موتور با کارایی بالا همچنین برای کوادکوپترها، هگزاکوپترها و هواپیماهای بدون سرنشین مولتی روتور با وزن برخاست مشابه ایده آل است و برای برنامه های بازرسی دوربرد، نقشه برداری و نقشه برداری عالی است.
بله. ما می توانیم لوگوی شما را روی محصول چاپ کنیم.
نمونه ها معمولاً ظرف 7 روز (10-20 روز برای سفارشات OEM/ODM) آماده می شوند. هزینه نمونه و حمل و نقل دریافت خواهد شد.
سفارشات منظم ظرف 15 روز ارسال می شود. سفارشات OEM/ODM در 25-45 روز (بسته به مقدار). ما مشتریان را از هرگونه تاخیر مطلع می کنیم.
بدون MOQ برای عمده فروشی (1 قطعه پذیرفته می شود)، از جمله OEM/ODM.
پرداخت LC یا TT 100٪.
ما همیشه مقرون به صرفه ترین و مطمئن ترین گزینه حمل و نقل را انتخاب می کنیم. در صورت تمایل مشتریان می توانند حمل و نقل خود را ترتیب دهند.
تعویض باید ظرف 7 روز پس از دریافت درخواست شود. اقلام باید در شرایط اصلی باشند و مشتری مسئول حمل و نقل است.