| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | 5020 IPE V3 205KV |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| RPMNV | 205 KV |
| Χωρίς ρεύμα φορτίου | 1,2A/20V |
| Βάρος κινητήρα | 290 γρ |
| Μέγιστο ρεύμα | 40,7 Α |
| Μέγιστη ώθηση | 8 κιλά |
| Συνιστώμενη ESC | MAD AMPX 60A (5-14S) |
| Ονομαστική τάση | Μπαταρία 12S lipo |
| Βάρος συσκευασίας προϊόντος | 466 g (110 x 110 x 50 mm) |
| Μέγιστη ισχύς | 1905W |
| Προτεινόμενες προπέλες | 16x8.0, 17x10.0, 18x8.0 |
| Βάρος απογείωσης ενός ρότορα | 2 κιλά ~ 3 κιλά |
Το 5020 IPE V3 Brushless DC Motor MAD με ονομαστική ισχύ 205 KV είναι η προτιμώμενη λύση ισχύος για αεροσκάφη VTOL στην περιοχή 2,5-3,5 kg. Αυτός ο κινητήρας υψηλής απόδοσης είναι επίσης ιδανικός για τετρακόπτερα, εξακόπτερα και drones πολλαπλών ρότορων με παρόμοια βάρη απογείωσης, καθιστώντας τον ιδανικό για επιθεώρηση μεγάλης εμβέλειας, χαρτογράφηση και τοπογραφικές εφαρμογές.
Ναί. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
Τα δείγματα είναι συνήθως έτοιμα εντός 7 ημερών (10-20 ημέρες για παραγγελίες OEM/ODM). Η χρέωση του δείγματος και η αποστολή θα χρεωθούν.
Οι τακτικές παραγγελίες αποστέλλονται εντός 15 ημερών. Παραγγελίες OEM/ODM εντός 25-45 ημερών (εξαρτάται από την ποσότητα). Ειδοποιούμε τους πελάτες για τυχόν καθυστερήσεις.
Χωρίς MOQ για χονδρική (1 τεμάχιο αποδεκτό), συμπεριλαμβανομένου OEM/ODM.
LC ή TT 100% πληρωμή.
Επιλέγουμε πάντα την πιο οικονομική και ασφαλή επιλογή αποστολής. Οι πελάτες μπορούν να κανονίσουν τη δική τους αποστολή εάν προτιμούν.
Η αντικατάσταση πρέπει να ζητηθεί εντός 7 ημερών από την παραλαβή. Τα είδη πρέπει να είναι στην αρχική τους κατάσταση, με τον πελάτη να είναι υπεύθυνος για την αποστολή της επιστροφής.