| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | 5020 IPE V3 205KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| RPMNV | 205 KV |
| Brak prądu obciążenia | 1.2A/20V |
| Waga silnika | 290 g |
| Maksymalny prąd | 40.7 A |
| Maksymalny nacisk | 8 kg |
| Zalecana ESC | MAD AMPX 60A (5-14S) |
| Nomienna napięcie | 12S bateria lipo |
| Waga produktu w pudełkach | 466 g (110 x 110 x 50 mm) |
| Maksymalna moc | 1905W |
| Zalecane śruby | 16x8.0, 17x10.018x8.0 |
| Masa startowa pojedynczego wirnika | 2 kg ~ 3 kg |
5020 IPE V3 Brushless DC Motor MAD o mocy 205KV jest preferowanym rozwiązaniem energetycznym dla samolotów VTOL w zakresie 2,5-3,5 kg.Hexacoptery, i drony wielokrotne o podobnej masie startowej, dzięki czemu jest idealny do inspekcji dalekosiężnych, mapowania i pomiarów.
Możemy wydrukować twoje logo na produkcie.
Próbki są zwykle gotowe w ciągu 7 dni (10-20 dni dla zamówień OEM / ODM).
Regularne zamówienia wysyłane są w ciągu 15 dni; zamówienia OEM / ODM w ciągu 25-45 dni (zależne od ilości). Powiadamiamy klientów o wszelkich opóźnieniach.
Brak MOQ dla hurtowej sprzedaży (1 sztukę akceptowana), w tym OEM/ODM.
L.C. lub TT 100% płatności.
Zawsze wybieramy najbardziej ekonomiczną i bezpieczną opcję wysyłki.
Wymiana musi być zamówiona w terminie 7 dni od daty otrzymania.