| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | AF-400S48-2.5K |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Maat | 188 mm (L) x 100 mm (B) x 32 mm (H) |
| Gewicht | 532g |
| Stroom | 1500W-2500W |
| Invoer | 400Vdc |
| Uitvoer | 24Vdc/105A |
De 24V/48V Airborne Module is een zeer efficiënte boordvoeding ontworpen voor drones en andere luchtvoertuigen. Deze compacte en lichtgewicht module zorgt voor een stabiele en betrouwbare vermogensafgifte, waardoor langere vliegtijden en betere prestaties mogelijk zijn voor een breed scala aan toepassingen.
De module kan worden aangepast aan normale drones met 6S- of 12S-batterijen en levert een uitgangsvermogen van 48V voor de drone-belasting.