| نام تجاری: | GS |
| شماره مدل: | AF-400S48-2.5K |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100 |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| اندازه | 188mm (L) x 100mm (W) x 32mm (H) |
| وزن | ۵۳۲ گرم |
| قدرت | 1500W-2500W |
| ورودی | 400Vdc |
| تولید | 24Vdc/105A |
ماژول 24V / 48V Airborne یک منبع برق در هواپیما با کارایی بالا است که برای هواپیماهای بدون سرنشین و سایر وسایل نقلیه هوایی طراحی شده است. این ماژول جمع و جور و سبک وزن تامین انرژی پایدار و قابل اعتماد را تضمین می کند.امکان افزایش زمان پرواز و افزایش عملکرد برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی.
این ماژول می تواند با استفاده از باتری های 6S یا 12S به هواپیماهای بدون سرنشین عادی تطبیق یابد و یک خروجی 48 ولت برای بار هواپیماهای بدون سرنشین فراهم می کند.