| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | AF-400S48-2.5K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 188 mm (L) x 100 mm (W) x 32 mm (H) |
| Βάρος | 532g |
| Δύναμη | 1500W-2500W |
| Εισαγωγή | 400Vdc |
| Αποδόσεις | 24Vdc/105A |
Το 24V/48V Airborne Module είναι μια υψηλής απόδοσης ενσωματωμένη παροχή ενέργειας σχεδιασμένη για drones και άλλα αεροσκάφη.επιτρέπει παρατεταμένους χρόνους πτήσης και βελτιωμένες επιδόσεις για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.
Η ενότητα μπορεί να προσαρμοστεί σε κανονικά drones χρησιμοποιώντας μπαταρίες 6S ή 12S και παρέχει ισχύ 48V για το φορτίο του drones.