| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | AF-400S48-2.5K |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 188 mm (dł.) x 100 mm (szer.) x 32 mm (wys.) |
| Waga | 532g |
| Moc | 1500 W-2500 W |
| Wejście | 400 V prądu stałego |
| Wyjście | 24 V prądu stałego/105 A |
Moduł pokładowy 24 V/48 V to wysokowydajny zasilacz pokładowy przeznaczony do dronów i innych statków powietrznych. Ten kompaktowy i lekki moduł zapewnia stabilne i niezawodne dostarczanie mocy, umożliwiając wydłużenie czasu lotu i zwiększoną wydajność w szerokim zakresie zastosowań.
Moduł można dostosować do zwykłych dronów za pomocą akumulatorów 6S lub 12S i zapewnia moc wyjściową 48V dla obciążenia drona.