| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | AF-400S48-2.5K |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Boyut | 188 mm (U) x 100 mm (G) x 32 mm (Y) |
| Ağırlık | 532g |
| Güç | 1500W-2500W |
| Giriş | 400Vdc |
| Çıkış | 24Vdc/105A |
24V/48V Hava Modülü, drone'lar ve diğer hava araçları için tasarlanmış yüksek verimli bir yerleşik güç kaynağıdır. Bu kompakt ve hafif modül, istikrarlı ve güvenilir güç dağıtımı sağlayarak geniş bir uygulama yelpazesi için daha uzun uçuş süreleri ve gelişmiş performans sağlar.
Modül, 6S veya 12S piller kullanılarak normal drone'lara uyarlanabiliyor ve drone yükü için 48V güç çıkışı sağlıyor.