| Merknaam: | GS |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
De Holybro UM982 RTK GPS met dubbele antenne biedt uiterst nauwkeurige positioneringsinformatie en is in staat om niet-magnetometer bewegende basislijngierbepalingen te genereren voor stuurautomaten met één enkele GPS-module.
Deze GPS is ideaal voor het verstrekken van kompasloze YAW-informatie aan stuurautomaten (ook wel GPS Heading of Moving Baseline Yaw genoemd). Het voorkomt magnetische interferentie van voertuigmotoren, elektrische systemen en omgevingsbronnen zoals metalen constructies die onjuiste gierrapporten kunnen veroorzaken.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Product | UM982 |
| Kompas | IST8310 |
| GNSS | BDS B1I/B2I/B3I GPS L1C/A/L2P (Y)/L2C/L5 GLONASS L1/L2 Galileo E1/E5a/E5b QZSS L1/L2/L5 |
| LNA-versterking (typisch) | 33 ± 2 dB |
| Tijd-tot-eerste oplossing | Koude start: ≤ 30s. Warme start: ≤ 5s |
| RTK-enquête op tijd | ≤5 minuten @2,0 mCEP |
| Gegevens- en updatesnelheid | 20 Hz Positionering en koers 20 Hz Ruwe gegevensobservatie |
| Haven | Poort 1: GH1.25 10-pins Poort 2: USB Type-c Poort 3: UART 2 (GH1.25 6-pins) |
| Kabellengte | GH 10P: 150 mm GH 10P: 400 mm GH 10P tot 6P: 300 mm |
| Antenne-verbindingstype | Bord: SMA vrouwelijk Antenne: SMA mannelijk |
| Werkspanning | 4,75V~5,25V |
| Huidig verbruik | ~350mA |
| Afmetingen | Bord: 34,8*58,9*14,4 mm Antennediameter: 27,5 mm Antennehoogte: 59 mm |
| Gewicht | 37,9 g (zonder antennes) |
A1: Ja. Wij kunnen uw logo op het product bedrukken.
A2: Monsters klaar in 7 dagen (10-20 dagen voor OEM/ODM). Monsterkosten en verzendkosten in rekening gebracht.
A3: Reguliere bestellingen worden binnen 15 dagen verzonden, OEM/ODM binnen 25-45 dagen (afhankelijk van de hoeveelheid).
A4: Geen MOQ voor groothandel (1 stuk geaccepteerd), inclusief OEM/ODM.
A5: L/C.TT100%.
A6: We kiezen altijd de goedkoopste, veiligste optie. U kunt uw eigen verzending regelen.
A7: Vervangingsverzoeken moeten binnen 7 dagen worden ingediend. Artikelen moeten in originele staat zijn en de klant moet de retourzending betalen.