| Επωνυμία: | GS |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
The Holybro UM982 Dual Antenna RTK GPS provides high-precision positioning information and is capable of generating non-magnetometer moving baseline yaw determinations for autopilots with one single GPS module.
Αυτό το GPS είναι ιδανικό για την παροχή πληροφοριών YAW χωρίς πυξίδα στους αυτόματους πιλότους (που συνήθως ονομάζονται GPS Heading ή Moving Baseline Yaw).ηλεκτρικά συστήματα, και περιβαλλοντικές πηγές όπως μεταλλικές δομές που μπορούν να προκαλέσουν λανθασμένες αναφορές κλίσης.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Προϊόν | UM982 |
| Η πυξίδα | IST8310 |
| GNSS | BDS B1I/B2I/B3I GPS L1C/A/L2P (Y)/L2C/L5 GLONASS L1/L2 Galileo E1/E5a/E5b QZSS L1/L2/L5 |
| Κέρδος LNA (τυπικός) | 33 ± 2 dB |
| Ειδική λύση | Ψυχρή εκκίνηση: ≤ 30 δευτερόλεπτα Ζεστή εκκίνηση: ≤ 5 δευτερόλεπτα |
| RTK-SurveyIn-Time | ≤ 5 λεπτά @2,0mCEP |
| Τα δεδομένα και το ποσοστό ενημέρωσης | 20 Hz Τοποθεσία & Κατεύθυνση 20 Hz Παρατήρηση πρώτων δεδομένων |
| Λιμάνι | Πύλη 1: GH1.25 10-pin Πύλη 2: USB Type-c Πύλη 3: UART 2 (GH1.25 6pin) |
| Διάστημα καλωδίου | GH 10P: 150mm GH 10P: 400mm GH 10P έως 6P: 300mm |
| Τύπος σύνδεσης κεραίας | Πίνακας: SMA θηλυκή Αντένα: SMA αρσενική |
| Εργασιακή τάση | 40,75V έως 5,25V |
| Τρέχουσα κατανάλωση | ~ 350mA |
| Μέγεθος | Πίνακας: 34,8*58,9*14,4mm Διαμέτρου κεραίας: 27,5mm Υψόμετρος κεραίας: 59mm |
| Βάρος | 37.9g (χωρίς κεραίες) |
Α1: Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
Α2: Τα δείγματα είναι έτοιμα σε 7 ημέρες (10-20 ημέρες για OEM/ODM).
Α3: Οι τακτικές παραγγελίες αποστέλλονται εντός 15 ημερών, οι παραγγελίες OEM/ODM εντός 25-45 ημερών (εξαρτάται από την ποσότητα).
Α4: Δεν υπάρχει MOQ για χονδρικό εμπόριο (1 κομμάτι αποδεκτό), συμπεριλαμβανομένων των προϊόντων OEM/ODM.
Α5: L/C.TT100%.
Α6: Επιλέγουμε πάντα την φθηνότερη και ασφαλέστερη επιλογή.
Α7: Τα προϊόντα πρέπει να είναι στην αρχική τους κατάσταση με τον πελάτη να πληρώνει την επιστροφή.