| Marka Adı: | GS |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
The Holybro UM982 Dual Antenna RTK GPS provides high-precision positioning information and is capable of generating non-magnetometer moving baseline yaw determinations for autopilots with one single GPS module.
Bu GPS, otomatik pilotlara pusulasız YAW bilgilerini sağlamak için idealdir (genellikle GPS Yönlendirme veya Hareketli Temel Çizgi Yaw olarak adlandırılır).Elektrikli sistemler, ve yanlış yaw raporlarına neden olabilecek metal yapılar gibi çevresel kaynaklar.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün | UM982 |
| Pusula | IST8310 |
| GNSS | BDS B1I/B2I/B3I GPS L1C/A/L2P (Y)/L2C/L5 GLONASS L1/L2 Galileo E1/E5a/E5b QZSS L1/L2/L5 |
| LNA kazancı (tipik) | 33±2dB |
| İlk Düzeltme Zamanı | Soğuk başlangıç: ≤ 30 saniye Sıcak başlangıç: ≤ 5 saniye |
| RTK-Anket Zamanında | ≤5 dakika @2.0mCEP |
| Veri ve Güncelleme Hızı | 20 Hz konumlandırma ve yönlendirme 20 Hz ham veri gözlemleme |
| Liman | Port 1: GH1.25 10-pin Port 2: USB Type-c Port 3: UART 2 (GH1.25 6pin) |
| Kablo Uzunluğu | GH 10P: 150mm GH 10P: 400mm GH 10P'den 6P'ye: 300mm |
| Anten bağlantısı tipi | Tahta: SMA kadın Anten: SMA erkek |
| Çalışma Voltajı | 4.75V~5.25V |
| Mevcut Tüketim | ~350mA |
| Boyutları | Tahta: 34.8*58.9*14.4mm Anten çapı: 27.5mm Anten yüksekliği: 59mm |
| Ağırlık | 37.9g (antene olmadan) |
A1: Evet, logoyu ürüne yazabiliriz.
A2: Örnekler 7 gün içinde hazırdır (OEM / ODM için 10-20 gün). Örnek ücreti ve nakliye ücretleri.
A3: Düzenli siparişler 15 gün içinde, OEM/ODM 25-45 gün içinde gönderilir.
A4: OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için MOQ yoktur (1 adet kabul edilir).
A5: L/C.TT%100.
A6: Her zaman en ucuz ve en güvenli seçeneği seçiyoruz.
A7: Değiştirme talepleri 7 gün içinde yapılmalıdır.