| Nazwa marki: | GS |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
Podwójna antena Holybro UM982 RTK GPS zapewnia bardzo precyzyjne informacje o położeniu i jest w stanie generować niemagnetometryczne, ruchome ustalenia odchylenia linii bazowej dla autopilotów za pomocą jednego modułu GPS.
Ten moduł GPS idealnie nadaje się do dostarczania autopilotom informacji o YAW bez kompasu (powszechnie nazywanych kursem GPS lub ruchomym odchyleniem linii bazowej). Zapobiega zakłóceniom magnetycznym z silników pojazdów, układów elektrycznych i źródeł środowiskowych, takich jak konstrukcje metalowe, które mogą powodować nieprawidłowe raporty odchylenia.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Produkt | UM982 |
| Kompas | IST8310 |
| GNSS | BDS B1I/B2I/B3I GPS L1C/A/L2P (Y)/L2C/L5 GLONASS L1/L2 Galileo E1/E5a/E5b QZSS L1/L2/L5 |
| Wzmocnienie LNA (typowe) | 33±2dB |
| Czas do pierwszej poprawki | Zimny start: ≤ 30 s Gorący start: ≤ 5 s |
| Ankieta RTK-In-Time | ≤5 minut przy 2,0 mCEP |
| Szybkość transmisji danych i aktualizacji | 20 Hz Pozycjonowanie i kurs 20 Hz Obserwacja danych surowych |
| Port | Port 1: 10-pinowy GH1.25 Port 2: USB typu c Port 3: UART 2 (GH1.25 6-pinowy) |
| Długość kabla | GH 10P: 150 mm GH 10P: 400 mm GH 10P do 6P: 300 mm |
| Typ połączenia antenowego | Płytka: żeńska SMA Antena: męska SMA |
| Napięcie robocze | 4,75 V ~ 5,25 V |
| Bieżące zużycie | ~350mA |
| Wymiary | Płytka: 34,8*58,9*14,4 mm Średnica anteny: 27,5 mm Wysokość anteny: 59 mm |
| Waga | 37,9 g (bez anten) |
A1: Tak. Możemy wydrukować Twoje logo na produkcie.
A2: Próbki gotowe w ciągu 7 dni (10-20 dni dla OEM/ODM). Opłata za próbkę i opłata za wysyłkę.
A3: Regularne zamówienia wysyłane są w ciągu 15 dni, OEM/ODM w ciągu 25-45 dni (w zależności od ilości).
A4: Brak MOQ w przypadku sprzedaży hurtowej (akceptowana 1 sztuka), w tym OEM/ODM.
A5: L/C.TT100%.
Odpowiedź 6: Zawsze wybieramy najtańszą i najbezpieczniejszą opcję. Możesz zorganizować własną wysyłkę.
A7: Żądanie wymiany należy złożyć w ciągu 7 dni. Przedmioty muszą być w oryginalnym stanie, a klient płaci za wysyłkę zwrotną.